Безкоштовна доставка за всіма замовленнями понад 3500 грн

+380502285553

Огляд чоловічих видів взуття.

Огляд чоловічих видів взуття

Парадне взуття

Оксфорди мають закриту шнурівку (бічні частини вшиті під передню частину). Відмінно підходять для будь-яких офіційних заходів. Раджу кожному чоловікові мати як мінімум 1 пару класичних оксфордів. Найкраще поєднуються із суворим костюмом.
Більш детально про класичне взуття можна буде прочитати у найближчих статтях.
Класичні англійські Оксфорди
оксфорди

Повсякденне взуття

Туфлі Saddle – повсякденні оксфорди. Основна відмінність від інших туфель полягає в тому, що вони складаються найчастіше із двох кольорів. Це взуття може бути заміною стандартним брогам або відмінним доповненням до них.
Броги
Напівброги
Яхтове взуття або топ сайдери (Top-Sider) створювалися для використання в морі на яхті чи човні завдяки матеріалу підошви, що зменшує ковзання. З'явилися на початку 30-х років, пізніше мігрували з доків Бостона до повсякденного літнього взуття. Носять без шкарпеток і тільки в теплу пору року. Випускаються в різних кольорах, що дозволяє відмінно їх поєднувати з різноманітним одягом.
Яхтове взуття або топ сайдери
Взуття із тканини – кеди останнім часом збільшують свою популярність. Це зрозуміло: вони зручні, дешеві, практичні і на відміну від кросівок їх можна носити поза спортзалом. При правильному поєднанні з джинсами та сорочкою чи футболкою можна отримати чудовий молодіжний lookbook.
Взуття з тканини – кеди.
Шкіряні лофери (від англ. Loafer, «нероба») – схожі на мокасини, але мають підошву. Найчастіше підошва виготовляється з гуми та має невеликий підбор. Лофери мають величезну кількість зовнішніх стилів, але їхня основна мета – заповнити порожнечу між взуттям з тканини та формальними туфлями. Їх носять у тих ситуаціях коли кеди просто недоречні, а надто формальні туфлі не підійдуть під одяг (легкі штани та футболка чи сорочка).
лофери
Сандалії - відносяться до найдавніших видів взуття. Підходять як для походу на пляж, так і прогулянок містом у спекотний час. Взучи сандалії, слід знати одне правило - ніяких шкарпеток!
Зображення за запитом Сандалії – найдавніший вид взуття.
Спортивне взуття
Кросівки, кеди для баскетболу, штангетки, взуття для тенісу – гадаю, продовжувати не варто, видів спортивного взуття багато. Їхнє призначення - спорт, так що не варто їх одягати кудись крім тренувань. Тільки деякі види кед можна використовувати у повсякденному житті.
Черевики
Черевики для роботи (Work Boots) - призначені для роботи банально це не звучало. Вони мають відмінну та тверду підошву, яка здатна захистити ноги від гострих чи гарячих предметів. Верхня частина черевиків має бути виконана з твердої шкіри або іншого матеріалу, що пройшов хімічну обробку. Вони повинні бути добре захищені від холоду, води, контактів з іншими предметами. Але водночас черевики мають бути зручними, щоб хоч якось зменшити навантаження на організм робітника. Якщо ви купуєте черевики, зверніться до фахівців або детально вивчіть цю тему, тому що при покупці черевиків потрібно враховувати багато факторів.
За запитом Caterpillar
Черевики для подорожей (Hiking Boots) мають деякі відмінності від робочих черевиків. Вони виготовляються з більш легких матеріалів, щоб знизити навантаження при ходьбі. Для професійного мандрівника краще взуття не існує. Вони мають удосконалену амортизаційну підошву, покращену вентиляцію і зручніші для ніг.
Зображення за запитом Черевики для подорожей (Hiking Boots)
Ковбойські чоботи (Western Boots) вперше з'явилися у Західному Техасі. Створювалися як чудове взуття для подорожей на коні, так і для піших переходів. Оскільки в Техасі чимало піску прості черевики не так добре допомагали запобігти влученню його всередину. В даний час практично не використовуються в сучасних містах, тому що поступаються зручністю черевикам або не підходять під ситуації за стилем на відміну від туфель або кед.
Подібне зображення


Парадні черевики (Dress Boots) створені спеціально для повсякденного життя. Найчастіше такі черевики використовуються у зимовий період. Але є й літні моделі, які чудово поєднуються з джинсами та картатою сорочкою. Основна їх функція - збереження комфорту без втрати стилю за будь-якої погоди.
Сподіваюся, ви підкреслили щось цікаве для себе із цієї статті. Як і говорив, моєю метою було не змусити купити взуття під усі випадки життя, а показати, що ким би ви не були, варто мати хоча б 2 пари взуття під звичайні ситуації (робота, прогулянки, вечірки).